Skip to content Skip to footer

„Spowiedź grzesznika, czyli historia Adama…

Dzień dobry! Dzisiaj kilka słów o erotyku „Spowiedź grzesznika” od Thomas M.

Zadaliśmy Autorowi pięć pytań, na które chętnie odpowiedział.

  1. Skąd pomysł na „Spowiedź grzesznika”?
    Pomysł na książkę powstał dość spontanicznie. Pewnego wiosennego dnia i bez żadnego konkretnego pomysłu usiadłem do laptopa i zacząłem pisać pierwszy rozdział w przekonaniu, że to, co napiszę, pozostanie jedynie na dysku mojego komputera.
    Każdy kolejny rozdział również „pisał się” bez planu, a pomysły na losy bohaterów
    przychodziły do głowy zazwyczaj późnymi wieczorami. Pierwszy rozdział powstał w maju 2021 roku, a roboczy tytuł powieści miał tytuł „W labiryncie uczuć”. Entuzjazm po napisaniu pierwszego rozdziału bardzo szybko minął. Praca nad książką została zawieszona do lipca 2022r. Dzień przed Bożym Narodzeniem postawiłem ostatnią kropkę w ostatnim rozdziale, który ostatecznie nie znalazł się w powieści.

2. Czy trudno było stworzyć postać Adama?
Adam, obiekt westchnień i pożądania wielu kobiet, podobnie jak cała moja powieść powstała spontanicznie, więc tworzenie jego postaci nie było dla mnie trudne.
Adam podobnie jak każdy z nas ma swoją przeszłość. W końcu każdy poszukuje swojej przysłowiowej drugiej połówki pomarańczy. Niektórym osobom wystarczy tylko jedno podejście, a niektórym takim jak Adam zajmuje to znacznie więcej czasu, przez co musiał poznać wiele kobiet.
Mężczyzna ten ma swoje wady i w poszukiwaniu idealnej partnerki, z którą chciałby
przejść przez życie, stał się bardziej wymagający wobec nich niż przeciętny facet.
Mając świadomość, że przyciąga kobiety do siebie jak magnes, szukał ideału, którego jak
wiadomo, nie ma. Dzięki swoim poszukiwaniom stał się perfekcyjnym kochankiem, odkrywając wszystkie słabe punkty kobiet, które bez wyrzutów sumienia wykorzystywał.

3. Dla kogo skierowana jest książka?
„Spowiedź grzesznika” skierowana jest do pełnoletnich czytelników, którzy lubią tego rodzaju literaturę, czyli erotyki. Podczas pisania książki starałem się ją napisać w taki sposób, by osoba czytająca mogła poczuć się jak jeden z bohaterów powieści, co mam nadzieję, że udało mi się uczynić.
Zdaję sobie sprawę, że moje dzieło będzie głównie czytane przez kobiety, ale mam nadzieję, że również do tego grona dołączą mężczyźni i zainspirują się choć trochę osobą Adama.

4. Czy kobiety, które pojawiły się w życiu głównego bohatera, miały jakiś cel? 

Znajomości Adama z nowo poznanymi kobietami kończą się zazwyczaj po jednej upojnej nocy, ale to nie jest głównym celem Adama, chociaż można odnieść takie wrażenie, czytając powieść.
Adam pomimo tego, że prawie każdej nocy budzi się u boku innej kobiety, czuje się samotny, ponieważ musi grać pewnego siebie mężczyznę, który jest odporny na uczucia kobiet. W rzeczywistości mój bohater jest bardzo wrażliwym mężczyzną, który w przeszłości został bardzo zraniony. Nie chce powtarzać tego błędu, więc buduje wokół siebie mur, który nie jest w stanie rozbić żadna kobieta… I wtedy pojawia się Agata…

5. Plany pisarskie na przyszłość to…
,,Spowiedź grzesznika” to mój debiut literacki, więc gdyby mi ktoś to pytanie zadał miesiąc temu, to moja odpowiedź byłaby, że nie mam żadnych planów.
Na dzień dzisiejszy moje plany trochę się zmieniły, a zainteresowanie książką sprawiło, że nie mogę pozostawić swoich czytelników w niepewności, czy Adam będzie z Kariną czy jednak posłucha swojego serca wbrew swojemu drugiemu JA i wybaczy zdradę Agacie. O tym, jak potoczą się losy mojego bohatera, Kariny i Agaty, a być może w jego życiu pojawi się zupełnie inna kobieta, dowiecie się z drugiej części zatytułowanej „Pokuta grzesznika”, nad którą rozpocząłem prace.

Książka dostępna jest na Legimi, Empik Go oraz w wielu księgarniach internetowych.

Spowiedź grzesznika – Thomas M – ebook – Legimi online

Spowiedź grzesznika – Thomas M | Ebook Sklep EMPIK.COM

Spowiedź grzesznika (Thomas M) – tantis.pl

Spowiedź grzesznika – Thomas M (bonito.pl)

SPOWIEDŹ GRZESZNIKA – Wydawnictwo Magia Słów (wydawnictwomagiaslow.pl)

Cart0